❕Všetky žiadosti budú vybavované po novom roku.❕

Nehnuteľnosti

Aphrodite Wellness

Novovznikajúci projekt Aphrodite Wellness sa nachádza priamo pri krásnej piesočnatej pláži, obklopený mandarínkovými hájmi, desať minút od trhového mesta Guzelyurt a kúsok od pôvabnej dediny Gaziveren. Projekt ponúka strategickú polohu, budúci majitelia si budú môcť vychutnávať nerušené výhľady na západné pobrežie Stredozemného mora s očarujúcimi západmi slnka a dychberúcim výhľadom na hory Troodos.

Aphrodite Wellness sa stane jedným z najväčších a najmodernejších wellness a anti-aging centier v Stredozemnom mori, ktoré ponúka komplexnú škálu procedúr, zariadení a služieb zameraných na pohodu a dlhovekosť. Projekt se také může pochlubit prvním mezinárodním klubem vodních sportů na ostrově, který nabízí windsurfing, kitesurfing, kayaking, pádlování, plachtění, plavbu lodí a mnoho dalšího.

od 77 000 €

Nehnuteľnosť v zahraničí je veľký (aj keď veľmi príjemný) krok pre každého, preto vám všetky otázky rada vysvetlí naša kolegyňa na videohovore

IHNEĎ k Dispozícii

Aphrodite Spa Residence

Táto exkluzívna nehnuteľnosť sa nachádza priamo pri krásnej piesočnej pláži, obklopená mandarínkovými hájmi, desať minút od trhového mesta Guzelyurt a kúsok od pôvabnej dediny Gaziveren. Toto luxusné a moderné ubytovanie má strategickú polohu, aby poskytovalo neprerušené výhľady na západné pobrežie Stredozemného mora a bezkonkurenčné západy slnka na západ – s dychberúcim výhľadom na hory Troodos na juhu. Vo vnútri elegantného dizajnu bytu nájdete pohodlie a kvalitu, pričom všetky izby a okná sú navrhnuté tak, aby maximalizovali váš priestor a zároveň vám umožnili vychutnať si nádherný výhľad.

od 161 000 €

Nehnuteľnosť v zahraničí je veľký (aj keď veľmi príjemný) krok pre každého, preto vám všetky otázky rada vysvetlí naša kolegyňa na videohovore

OASIS

Novovznikajúci projekt OASIS sa pýši svojou krásnou polohou na pobreží iba pár minút od mora s pohorím Kyrenia v pozadí.

V blízkosti projektu sa nachádza udržiavaná pláž s krásnou modrou lagunou, ideálne prostredie na kúpanie a šnorchlovanie. K vybaveniu areálu patrí wellness, plne vybavená posilňovňa, sauna, krytý vyhrievaný bazén, plážový bar, a la carte reštaurácia, spoločný bazén v hlavnom komplexe a bazén so slanou vodou v prvej línii. Plne vybavený areál projektu OASIS bude ideálnym miestom na vychutnanie si dovolenky alebo oslavy pri špeciálnej príležitosti.

od 87 000 €

Nehnuteľnosť v zahraničí je veľký (aj keď veľmi príjemný) krok pre každého, preto vám všetky otázky rada vysvetlí naša kolegyňa na videohovore

Saloos

Projekt Saloos vzniká v tesnej blízkosti mora, je obklopený panenskou prírodou a nádherným horami v pozadí. Ide o menší privátny projekt, kde nájdete dostatok súkromia k oddychu a športovým aktivitám. Projekt sa bude nachádzať v blízkosti dedinky Tatlisu, malej dedinky ležiacej východne od Esentepe a 50 km od turistického mesta Kyrenia. Táto oblasť je známa svojimi prírodnými krásami s nedotknutou prírodou, bujnou zeleňou, pohorím, vynikajúcimi piesočnatými plážami a krištáľovo čistým Stredozemným morom. Oblasť je veľmi populárna a rýchlo sa rozvíjajúca s vysokým investičným potenciálom.

od 196 000 €

Nehnuteľnosť v zahraničí je veľký (aj keď veľmi príjemný) krok pre každého, preto vám všetky otázky rada vysvetlí naša kolegyňa na videohovore

MOŽNÉ IHNEĎ VYUŽÍVAŤ!

Horse Shoe Bay

Horse Shoe Bay je jedna z najexkluzívnejších nehnuteľností v tejto oblasti. Jedná sa o areál s plochu 25 000 m2, ktorý je priamo pri pláži a má súkromnú zátoku. Nehnuteľnosť je obklopená krásnou prírodnou zeleňou s rozlohou 35 000 m2. Každý večer tu budete zažívať nádherné západy slnka nad morom a v noci pohľad na oblohu plnú hviezd. Chceme zachovať jedinečnosť miesta a vybudovať iba vybraný počet víl s veľkosťou pozemku 1338 m2.

771 990 €

Nehnuteľnosť v zahraničí je veľký (aj keď veľmi príjemný) krok pre každého, preto vám všetky otázky rada vysvetlí naša kolegyňa na videohovore

C'est La Vie

Vďaka všetkému ponúkanému vybaveniu, silným prevádzkovým partnerom a jedinečnému konceptu bude mať tento projekt zvýšenú prevádzkovú kapacitu na hosťovanie hostí nielen počas letnej sezóny, ale aj v zime. Je to teda skvelá investičná príležitosť, či už ide o príjmy z prenájmu alebo zhodnotenie kapitálu. Len 15 minút odtiaľ je golfové ihrisko Korineum – s profesionálnym 18 jamkovým golfovým ihriskom a tenisovým klubom. Za necelých 25 minút sa dostanete do Kyrenie – hlavného mesta Severného Cypru s reštauráciami, nákupmi, zábavou a nočným životom. K vybaveniu areálu bude patriť wellness, plne vybavená posilňovňa, sauna, krytý vyhrievaný bazén, plážový bar, a la carte reštaurácia, spoločný bazén v hlavnom komplexe a vnútorný vyhrievaný bazén.
Projekt bude postavený na niekoľkých kaskádovitých terasách, aby sa maximalizoval výhľad z každého apartmánu.

473 000 €

Aphrodite Wellness

Krásny 1 izbový apartmán v modernom areáli hneď pri pláži.

Apartmán s jednou izbou v Aphrodite Wellness je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásny 2 izbový apartmán v modernom areáli hneď pri pláži.

Apartmán s dvomi izbami v Aphrodite Wellness je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásny 2 izbový Penthouse apartmán v modernom areáli hneď pri pláži.

Apartmán s dvomi izbami na najvyššom poschodí v projekte Aphrodite Wellness je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora, s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásny 3 izbový apartmán v modernom areáli hneď pri pláži.

Priestranný apartmán s dvomi spálňami v Aphrodite Wellness je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti pláže s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny a priamym výhľadom na more. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény.

Aphrodite Wellness

Krásny 4 izbový apartmán v modernom areáli hneď pri pláži.

Honosný apartmán s tromi spálňami v Aphrodite Wellness je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti pláže s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny a priamym výhľadom na more. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény.

Aphrodite Spa Residence

Najväčší 2 - spálňový byt v 9. poschodí - s nádherným výhľadom na more

Veľmi priestranný byt s 2 spálňami je súčasťou The Wave (Aphrodite Tower) – poprednej investičnej nehnuteľnosti západného pobrežia na severnom Cypre. Nachádza sa v 9. poschodí a má súkromie a absolútne nádherný výhľad na Stredozemné more a hory. Pokiaľ si budete chcieť zájsť na masáž, do sauny, alebo si napríklad zacvičiť, tak vám len stačí si výťahom pred vašimi dverami dôjsť do SPA centra, ktoré je na poschodí -1.

OASIS

Krásny 1 izbový apartmán v modernom areáli s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Apartmán s jednou izbou v projekte OASIS je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza historické mesto Kyrenia.

OASIS

Krásny 2 izbový apartmán v modernom areáli s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Apartmán s dvomi izbami v projekte OASIS je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza historické mesto Kyrenia.

OASIS

Krásny 3 izbový apartmán v modernom areáli s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Apartmán s tromi izbami v projekte OASIS je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza historické mesto Kyrenia.

OASIS

Krásny 4 izbový bungalov v modernom areáli s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Bungalov s vlastným pozemkom v projekte OASIS je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora, s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza historické mesto Kyrenia.

SALOOS

Krásny 2 izbový apartmán v privátnom areáli s dychberúcim výhľadom na Stredozemné more.

Penthouse Apartmán s dvomi izbami v projekte Saloos je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Apartmány sa nachádzajú pár metrov od mora, z druhej strany sa môžete kochať nádhernými horskými scenériami.

Horse Shoe Bay

Luxusná vila len pár krokov od súkromnej pláže

Ponúkame vám luxusnú vilu v prvom rade s 5/6 spálňami poskytujúca priamy výhľad na more. Výnimočné sú aj dvojité historické drevené vchodové dvere, vila je obložená najkrajším prírodným kameňom na Cypre. Priestranná obývacia izba má úchvatný výhľad na more a súkromný bazén. V obývacej izbe je otvorená krytá terasa, takže si môžete užívať vonkajšie posedenie po celý rok. Obývačka vedie k jedálni, ktorá má tiež úžasný výhľad a prístup na terasu. Z jedálne sa dostanete do priestrannej kuchyne s ostrovčekom / barom.

Na druhej strane prízemia sú 2 spálne s vlastnou kúpeľňou, z ktorých jedna má tiež výhľad na bazén a more a má priamy prístup na terasu. V prízemí sa nachádza menšia izba, ktorá môže byť spálňa, alebo môže byť využitá na kanceláriu s výhľadom na more. Prvé poschodie ponúka tri obrovské izby s vlastnou kúpeľňou, všetky s výhľadom na záliv a bazén a prístupom na veľkú hornú terasu.

C'est La Vie

Krásny 4 izbový bungalov v modernom areáli s úchvatným výhľadom na Stredozemné more.

Bungalov s tromi spálňami v projekte C’est La Vie je úžasnou investíciou na Severnom Cypre. Nachádza sa v tesnej blízkosti mora, s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny. V rámci areálu máte k dispozícii kompletnú vybavenosť potrebnú k Vášmu odpočinku: Wellness, reštaurácie, bazény, posilňovňa. V blízkosti sa nachádza historické mesto Kyrenia.

Naplánovať videohovor

Videohovor je nezáväzný. Ozveme sa do pár hodín.

Údaje slúžia len na účely dohodnutia videohovoru.

Aphrodite Spa Residence

Exkluzívny ateliér s nádherným výhľadom na zátoku západného pobrežia

Tento exkluzívny ateliérový apartmán je súčasťou Aphrodite Beachfront Village. Nachádza sa v 12. poschodí budovy a má najúžasnejší výhľad na záliv a hory. Exkluzívny pôdorys ponúka 3 priestranné spálne, všetky s výhľadom na more, otvorenú kuchyňu a jedáleň, z ktorej vstúpite do salóniku. Otvorená priestranná terasa ponúka pôžitok z grilovania a má miesto aj na vírivku.

Nehnuteľnosť sa nachádza na krásnom úseku piesočnej pláže, obklopená mandarínkovým hájmi, desať minút od historického trhového mesta Guzelyurt a kúsok od pôvabnej dediny Gaziveren. Toto špičkové a starostlivo navrhnuté ubytovanie má strategickú polohu, aby umožňovalo neprerušený výhľad na západné pobrežie Stredozemného mora a bezkonkurenčné západy slnka na západ – s dychberúcimi výhľady na hory Troodos na juh. Vnútri elegantného architektonického dizajnu bytu nájdete pohodlie a kvalitu, pričom všetky izby a okná sú navrhnuté tak, aby maximalizovali váš priestor a zároveň vám umožnili vychutnať si nádherný výhľad.

V areáli Aphrodite Beachfront Village nájdete širokú škálu prvotriednych aktivít pre každú vekovú skupinu. Majitelia a ich hostia sa môžu rozmaznávať v Joya Bare a Bistre, kde si vynikajúca kuchyňa už získava povesť celého ostrova, alebo si pred večerou môžete vychutnať pohár vína na terase baru Sunset a sledovať otvorený stredomorský západ slnka. Wellness centrum Aphrodite zahŕňa poloolympijský bazén, taktiež krytý vyhrievaný bazén, detský bazén, vírivku, saunu a krytú posilňovňu s výhľadom na Stredozemné more. Aphrodite sa tiež môže pochváliť prvým medzinárodným klubom vodných športov na ostrove, ktorý ponúka windsurfing, kite-surfing, kayaking, pádlovanie, plachtenie, plavbu loďou a mnoho ďalšieho.

Deja Blue ECO wellness

Luxusná moderná vila

Elegantná vila s 3 spálňami na pláži so starostlivo navrhnutou najmodernejšou architektúrou poskytuje príležitosť pre priateľov alebo väčšie rodiny tráviť spolu čas. Tretia spálňa je oddelená od hlavnej vily chodníkom a zahŕňa vlastnú kúpeľňu. Vila je súčasťou nášho wellness a anti-agingového areálu, ktorý sa nachádza na východe oblasti Bahçeli v Kyrenii. Skvelo sa nachádza jak v srdci prírody, tak v tesnej blízkosti miestnych reštaurácií, nákupných zariadení a 18 jamkového medzinárodného golfového ihriska s niektorými z najúžasnejších panoramatických výhľadov na ostrov.

Deja Blue ECO wellness

Krásny a priestranný bungalov hneď pri pláži

Tento 3-spálňový bungalov so svojím ekologickým dizajnom harmonicky zapadá do svojho prírodného prostredia a poskytuje útočisko pre tých, ktorí chcú byť súčasťou wellness centra, ale chcú trochu viac súkromia.

Z kuchyne a obývacej izby je priamy prístup na terasu so súkromným bazénom. Priestranná hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu, ostatné spálne majú jednu spoločnú kúpeľňu. Bungalov ťaží z fantastického výhľadu zo všetkých izieb.

Tradičné prvky exteriéru – kamenné múry v tomto dizajne harmonicky splývajú s prírodným prostredím a vytvárajú relaxačnú atmosféru. Vašu nádhernú záhradu si môžete vychutnať z terasy alebo priestrannej strešnej terasy, ktorá ponúka výhľad na Stredozemné more. Ideálny pre vonkajšie grilovanie, večerné posedenie s priateľmi alebo jednoducho ako kľudný útek k relaxácii v pokojnej atmosfére. Spoločný bazén v areáli hneď pred reštauráciou bude naviac namiesto vody s chlórom používať slanú vodu!

Crystal Bay Marina

Očarujúci mezonet

Váš nový domov sa nachádza v oblasti Esentepe na severnom pobreží, kde sa turisti zhromažďujú za slnkom, piesočnými plážami, kúzelnými stredomorskými zátokami a vzrušujúcimi horskými chodníkmi.

Štýlový komunálny bazén ponúka kaskádové prvky a luxusné možnosti sedenia pre všetkých obyvateľov. Nachádza sa tu Joya Bar and Bistro a je jednou z najlepších reštaurácií v okolí, kde sa podáva medzinárodné a la carte menu 365 dní v roku.

Majitelia sa tiež môžu tešiť na novú telocvičňu, saunu a úschovňu bicyklov – to všetko vytvára vašu voľbu pre aktívne a voľnočasové zážitky z dovolenky.

Aquamarine

Záhradný apartmán

Aquamarine je súkromný areál na východnom pobreží severného Cypru, určený pre tých, ktorí hľadajú vyberanú, estetickú stredomorskú komunitu. Aquamarine využíva pobrežný terén a je rozdelený na dve terasy, čím maximalizuje výhľad na oslnivé pobrežie z každého bytu. Obyvatelia si užijú opaľovanie a kúpanie v nekonečnom bazéne v srdci areálu.

Každý blok sa skladá z 2 priestranných mezonetových záhradných apartmánov a iba jedného apartmánu so súkromnou strešnou terasou s 360 stupňovým výhľadom.
Dvojpodlažný dvojizbový záhradný apartmán sa skladá z dvoch podlaží:

  • V prízemí nájdete priestrannú otvorenú kuchyňu s kuchynským ostrovčekom, otvorenú do obývacej izby s veľkou terasou (35 m2) so vstupom do vašej súkromnej záhrady. Priestranná dvojlôžková spálňa má vstavané skrine. V prízemí je kúpeľňa pre hostí.
  • V medziposchodí si majitelia domov môžu užiť úplne súkromnú hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou, vrátane kúpeľne s kamennou stenou a šatne (28 m2).

Deja Blue ECO wellness

Priestranný mezonet s priamym výhľadom na Stredozemné more

Záhradný byt s 1 spálňou v exkluzívnom ekologickom komplexe poskytuje svetlé moderné prostredie zaplavené prirodzeným svetlom a okná dodávajúce pocit extra priestoru. Dobre prezentovaná veľká vybavená kuchyňa ponúka veľa pracovného priestoru pre vytvorenie vlastných stredomorských lahôdok.

Tento luxusný záhradný byt zahŕňa veľkú a sofistikovanú otvorenú obývaciu časť. Priestranná spálňa má vlastnú kúpeľňu, v byte je ďalšia kúpeľňa pre hostí. Plne upravenú záhradu si môžete užiť z veľkej terasy s výhľadom na wellness komplex vrátane všetkého vybavenia, ktoré máte k dispozícii.

Deja Blue ECO wellness

Krásne štúdio v luxusnom eko-wellness komplexe 1 + kk

Krásne štúdio v areáli, kde nájdete wellness a anti-aging centrum. Areál sa nachádza vo východnej časti severného Cypru v Bahçeli v Kyrenii. Apartmán má priestrannú obývaciu izbu s moderne vybavenou kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňu, terasu s výhľadom do záhrady a parkovacie miesto.

Exkluzívny ekologický komplex ponúka prístup k spoločným bazénom aj aquaponickým a hydroponickým záhradám a vstup do anti-aging centra. Nachádza sa v srdci prírody, ale je tiež v tesnej blízkosti reštaurácií, obchodov, golfového a tenisového ihriska.

Aphrodite Spa Residence

Krásny 1 izbový byt, v prepychovom areáli hneď pri pláži

Tento apartmán s jednou spálňou v Aphrodite Tower je úžasnou investíciou na severnom Cypre, pretože Cyprus je jedna z krajín, ktoré výborne zvládajú Coronavirus. Má tiež neprerušený panoramatický výhľad na hory Troodos a krásnu piesočnú pláž hneď v areáli. Zo všetkých nehnuteľností, ktoré ponúkame na severnom Cypre je tento apartmán najviac vyhľadávaný investormi.

Tento apartmán je tiež výnimočným tým, že ak si budete chcieť zájsť na masáž, do sauny, alebo si napríklad zacvičiť, tak vám len stačí si výťahom pred vašimi dverami dôjsť do SPA centra, ktoré je na poschodí -1.